ECQ-E4333KF
- 型號描述:
0.033 μF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
- 型號:
- ECQ-E4333KF
- 交期:
- 10-18工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±10%
- Features
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- 0.295" (7.50mm)
- Termination
- PC Pins
- Ratings
- Voltage Rating - DC
- 400V
- Height - Seated (Max)
- 0.394" (10.00mm)
- Capacitance
- 0.033 µF
- Size / Dimension
- 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm)