首頁 > Panasonic代理商 > ECQ-E4224KF
影像僅供參考,以產品規格為準
ECQ-E4224KF
型號描述:
0.22 μF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
型號:
ECQ-E4224KF
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:200 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±10%
Features
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
0.591" (15.00mm)
Termination
PC Pins
Ratings
Voltage Rating - DC
400V
Height - Seated (Max)
0.551" (14.00mm)
Capacitance
0.22 µF
Size / Dimension
0.728" L x 0.232" W (18.50mm x 5.90mm)