ECQ-E1565JFB
型號描述:
5.6 μF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
CAP FILM 5.6UF 5% 100VDC RADIAL
型號:
ECQ-E1565JFB
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Capacitance
5.6 µF
Tolerance
±5%
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
100V
Dielectric Material
Polyester, Metallized
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C