ECA-1VM100B
- 型號描述:
10 μF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
- 型號:
- ECA-1VM100B
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Cut Tape (CT)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Radial, Can
- Size / Dimension
- 0.197" Dia (5.00mm)
- Polarization
- Polar
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Lead Spacing
- 0.197" (5.00mm)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 85°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 0.472" (12.00mm)
- Capacitance
- 10 µF
- Voltage - Rated
- 35 V
- Ripple Current @ High Frequency
- 102 mA @ 10 kHz