ECA-1JHG220I
- 型號描述:
22 μF 63 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- ECA-1JHG220I
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 63 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 1000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Ripple Current @ Low Frequency
- 71 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 142 mA @ 100 kHz
- Lead Spacing
- 0.098" (2.50mm)
- Size / Dimension
- 0.197" Dia (5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.472" (12.00mm)