ECA-1JHG220
- 型號描述:
22 μF 63 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- ECA-1JHG220
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:400
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Radial, Can
- Size / Dimension
- 0.197" Dia (5.00mm)
- Polarization
- Polar
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- 0.079" (2.00mm)
- Lifetime @ Temp.
- 1000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 0.472" (12.00mm)
- Capacitance
- 22 µF
- Voltage - Rated
- 63 V
- Ripple Current @ Low Frequency
- 71 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 142 mA @ 100 kHz