ECA-1EM470
- 型號描述:
47 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
- 型號:
- ECA-1EM470
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
- 交期:
- 7-10工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:200
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.197" Dia (5.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Lead Spacing
- 0.079" (2.00mm)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 85°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 0.472" (12.00mm)
- Capacitance
- 47 µF
- Voltage - Rated
- 25 V
- Ripple Current @ High Frequency
- 221 mA @ 10 kHz