ECA-1EM470
型號描述:
47 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL TH
型號:
ECA-1EM470
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.197" Dia (5.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Lead Spacing
0.079" (2.00mm)
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size
Height - Seated (Max)
0.472" (12.00mm)
Capacitance
47 µF
Voltage - Rated
25 V
Ripple Current @ High Frequency
221 mA @ 10 kHz