ECA-1CHG100
型號描述:
10 μF 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
型號:
ECA-1CHG100
品牌:
Panasonic Electronic Components
交期:
7-10工作天
原廠包裝量:
200
起訂量:200 倍增量:1
Capacitance
10 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
16 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C