35TQT56M
型號描述:
56 μF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35 V 2917 (7343 Metric) 100mOhm @ 100kHz
CAP TANT POLY 56UF 35V 3917
型號:
35TQT56M
品牌:
Panasonic Industry
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Capacitance
56 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
35 V
Type
Molded
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm @ 100kHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp.
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2917 (7343 Metric)
Size / Dimension
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max)
0.059" (1.50mm)