224-000307-20-TR
- 型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 7pF 65 kOhms 4-SMD, Flat Leads
- 型號:
- 224-000307-20-TR
- 品牌:
- Oscilent
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- kHz Crystal (Tuning Fork)
- Frequency
- 32.768 kHz
- Frequency Stability
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Load Capacitance
- 7pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 65 kOhms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, Flat Leads
- Size / Dimension
- 0.272" L x 0.055" W (6.90mm x 1.40mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.055" (1.40mm)