OD9238-12HBVXC
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 92.5mm L x 92.5mm H Ball 135.0 CFM (3.78m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
- 型號:
- OD9238-12HBVXC
- 品牌:
- Orion Fans
- 1
- Packaging
- Box
- Features
- Auto Restart
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 92.5mm L x 92.5mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 5400 RPM
- Air Flow
- 135.0 CFM (3.78m³/min)
- Width
- 38.00mm
- Weight
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- cURus, TUV
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 58.0dB
- Static Pressure
- 0.740 in H2O (184.3 Pa)
- Power (Watts)
- 16 W