OD9225-24HBIP69K
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 92mm L x 92mm H Ball 50.0 CFM (1.40m3/min) 2 Wire Leads
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD9225-24HBIP69K
- 品牌:
- Orion Fans
數量:
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 92mm L x 92mm H
- Width
- 25.00mm
- Air Flow
- 50.0 CFM (1.40m³/min)
- Static Pressure
- 0.240 in H2O (59.8 Pa)
- Bearing Type
- Ball
- Fan Type
- Tubeaxial
- Features
- Auto Restart
- Noise
- 35.0dB(A)
- Power (Watts)
- 3.5 W
- RPM
- 2900 RPM
- Termination
- 2 Wire Leads
- Ingress Protection
- IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Operating Temperature
- -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)