OD9225-24HBIP5502A
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 92.5mm L x 92.5mm H Ball 3 Wire Leads
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
- 型號:
- OD9225-24HBIP5502A
- 品牌:
- Orion Fans
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 92.5mm L x 92.5mm H
- Width
- 25.00mm