OD9225-24HB
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 92.5mm L x 92.5mm H Ball 53.0 CFM (1.48m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- OD9225-24HB
- 品牌:
- Orion Fans
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 92.5mm L x 92.5mm H
- Width
- 25.00mm
- Air Flow
- 53.0 CFM (1.48m³/min)
- Static Pressure
- 0.130 in H2O (32.4 Pa)
- Bearing Type
- Ball
- Fan Type
- Tubeaxial
- Features
- Noise
- 35.0dB
- RPM
- 2900 RPM
- Termination
- 2 Wire Leads
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)