OD9225-12HSS
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 12VDC Square - 92.5mm L x 92.5mm H Sealed Sleeve 52.0 CFM (1.46m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- OD9225-12HSS
- 品牌:
- Orion Fans
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Voltage - Rated
- 12VDC
- Size / Dimension
- Square - 92.5mm L x 92.5mm H
- Width
- 25.00mm
- Air Flow
- 52.0 CFM (1.46m³/min)
- Static Pressure
- 0.130 in H2O (32.4 Pa)
- Bearing Type
- Sealed Sleeve
- Fan Type
- Tubeaxial
- Features
- Noise
- 35.0dB
- Power (Watts)
- 2.9 W
- RPM
- 2900 RPM
- Termination
- 2 Wire Leads
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)