首頁 > Orion Fans代理商 > OD254AP-24HBIP68
影像僅供參考,以產品規格為準
OD254AP-24HBIP68
型號描述:
Fan Motorized Impellers 24VDC Round - 254mm Dia Ball 830.0 CFM (23.24m3/min) 2 Wire Leads
FAN IMP MTRZD 254X89MM 24VDC
型號:
OD254AP-24HBIP68
品牌:
Orion Fans
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Features
Auto Restart
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Round - 254mm Dia
Bearing Type
Ball
RPM
2450 RPM
Air Flow
830.0 CFM (23.24m³/min)
Width
89.00mm
Weight
Operating Temperature
-4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination
2 Wire Leads
Approval Agency
CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type
Motorized Impellers
Noise
62.1dB(A)
Static Pressure
0.790 in H2O (196.8 Pa)
Power (Watts)
65 W