首頁 > Orion Fans代理商 > OD254AP-24HB10A
影像僅供參考,以產品規格為準
OD254AP-24HB10A
型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Round - 254mm Dia Ball 850.0 CFM (23.80m3/min) 4 Wire Leads
DC風扇 Fan, 254x89mm Round, 24VDC, 850CFM, Ball, Wire, Open Collector Tach/PWM
型號:
OD254AP-24HB10A
品牌:
Orion Fans
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:500
Packaging
Bulk
Features
Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated
24VDC
Size / Dimension
Round - 254mm Dia
Bearing Type
Ball
RPM
2500 RPM
Air Flow
850.0 CFM (23.80m³/min)
Width
89.00mm
Operating Temperature
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination
4 Wire Leads
Approval Agency
cURus, TUV
Ingress Protection
Fan Type
Tubeaxial
Noise
64.0dB
Static Pressure
0.830 in H2O (206.7 Pa)
Power (Watts)
64 W