OA172SAPL-11-3TB
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 115VAC Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Ball 103.0 CFM (2.88m3/min) 2 Terminals
FAN AXIAL 172X38.5MM 115VAC TERM
- 型號:
- OA172SAPL-11-3TB
- Power (Watts)
- 26.00W
- Features
- Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
- Voltage - Rated
- 115VAC
- Size / Dimension
- Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
- RPM
- 1700 RPM
- Air Flow
- 103.0 CFM (2.88m³/min)
- Width
- 38.50mm
- Weight
- 1.6 lbs (725.7 g)
- Operating Temperature
- -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
- Noise
- 44.0dB
- Static Pressure
- 0.260 in H2O (64.8 Pa)