首頁 > Orion Fans代理商 > OA172SAP-11-1TBXC
影像僅供參考,以產品規格為準
OA172SAP-11-1TBXC
型號描述:
Fan Tubeaxial 115VAC Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Ball 300.0 CFM (8.40m3/min) 2 Terminals
AC風扇 Axial Fan, 150x172x51mm, 115VAC, 293CFM, 50W, 61dBA, 3300RPM, Ball, Terminals
型號:
OA172SAP-11-1TBXC
交期:
5-8工作天
Packaging
Box
Power (Watts)
50.0W
Features
Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated
115VAC
Size / Dimension
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
RPM
3300 RPM
Air Flow
300.0 CFM (8.40m³/min)
Width
51.00mm
Weight
2.2 lbs (997.9 g)
Operating Temperature
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination
2 Terminals
Approval Agency
cURus, TUV
Noise
61.0dB
Static Pressure
0.780 in H2O (194.3 Pa)