首頁 > Orion Fans代理商 > OA172SAP-11-1TBXC
影像僅供參考,以產品規格為準
OA172SAP-11-1TBXC
型號描述:
Fan Tubeaxial 115VAC Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Ball 300.0 CFM (8.40m3/min) 2 Terminals
型號:
OA172SAP-11-1TBXC
品牌:
Orion Fans
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
50.0W
Features
Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated
115VAC
Size / Dimension
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type
Ball
RPM
3300 RPM
Air Flow
300.0 CFM (8.40m³/min)
Width
51.00mm
Weight
2.2 lbs (997.9 g)
Operating Temperature
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination
2 Terminals
Approval Agency
cURus, TUV
Ingress Protection
Fan Type
Tubeaxial
Noise
61.0dB
Static Pressure
0.780 in H2O (194.3 Pa)