OA172SAN-11-1WB
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 115VAC Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Ball 235.0 CFM (6.58m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- OA172SAN-11-1WB
- 品牌:
- Orion Fans
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Bulk
- Power (Watts)
- 35.00W
- Features
- Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
- Voltage - Rated
- 115VAC
- Size / Dimension
- Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 3200 RPM
- Air Flow
- 235.0 CFM (6.58m³/min)
- Width
- 51.00mm
- Weight
- Operating Temperature
- -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- cURus
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 52.0dB
- Static Pressure
- 0.700 in H2O (174.4 Pa)