首頁 > Orion Fans代理商 > OA172SAN-11-1WB
影像僅供參考,以產品規格為準
OA172SAN-11-1WB
型號描述:
Fan Tubeaxial 115VAC Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Ball 235.0 CFM (6.58m3/min) 2 Wire Leads
型號:
OA172SAN-11-1WB
交期:
6-9工作天
Packaging
Bulk
Power (Watts)
35.00W
Features
Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated
115VAC
Size / Dimension
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
RPM
3200 RPM
Air Flow
235.0 CFM (6.58m³/min)
Width
51.00mm
Weight
Operating Temperature
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination
2 Wire Leads
Approval Agency
cURus
Noise
52.0dB
Static Pressure
0.700 in H2O (174.4 Pa)