首頁 > Orion Fans代理商 > OA172AP-11-1TB
影像僅供參考,以產品規格為準
OA172AP-11-1TB
型號描述:
Fan Tubeaxial 115VAC Round - 172mm Dia Ball 235.0 CFM (6.58m3/min) 2 Terminals
型號:
OA172AP-11-1TB
品牌:
Orion Fans
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
35.00W
Features
Voltage - Rated
115VAC
Size / Dimension
Round - 172mm Dia
Bearing Type
Ball
RPM
3200 RPM
Air Flow
235.0 CFM (6.58m³/min)
Width
51.00mm
Weight
2.7 lbs (1.2 kg)
Operating Temperature
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Termination
2 Terminals
Approval Agency
cURus, TUV
Ingress Protection
Fan Type
Tubeaxial
Noise
52.0dB
Static Pressure
0.700 in H2O (174.4 Pa)