OD9238-24HBVXE
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 92mm L x 92mm H Ball 147.0 CFM (4.12m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- OD9238-24HBVXE
- 品牌:
- ORION FANS
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Box
- Features
- Auto Restart
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 92mm L x 92mm H
- Bearing Type
- Ball
- RPM
- 7000 RPM
- Air Flow
- 147.0 CFM (4.12m³/min)
- Width
- 38.00mm
- Weight
- Operating Temperature
- -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
- Termination
- 2 Wire Leads
- Approval Agency
- CE, cURus, TUV, UR
- Ingress Protection
- Fan Type
- Tubeaxial
- Noise
- 67.1dB(A)
- Static Pressure
- 1.400 in H2O (348.7 Pa)
- Power (Watts)
- 28 W