OD9225-24HBXE
- 型號描述:
Fan Tubeaxial 24VDC Square - 92mm L x 92mm H Ball 94.0 CFM (2.63m3/min) 2 Wire Leads
- 型號:
- OD9225-24HBXE
- 品牌:
- ORION FANS
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Voltage - Rated
- 24VDC
- Size / Dimension
- Square - 92mm L x 92mm H
- Width
- 25.50mm
- Air Flow
- 94.0 CFM (2.63m³/min)
- Static Pressure
- 0.470 in H2O (117.1 Pa)
- Bearing Type
- Ball
- Fan Type
- Tubeaxial
- Features
- Auto Restart
- Noise
- 53.0dB(A)
- Power (Watts)
- 8.4 W
- RPM
- 5000 RPM
- Termination
- 2 Wire Leads
- Ingress Protection
- Operating Temperature
- -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)