首頁 > ONSEMI代理商 > ESD5Z3.3T1G
影像僅供參考,以產品規格為準
ESD5Z3.3T1G
型號描述:
14.1V Clamp 11.2A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-523
型號:
ESD5Z3.3T1G
品牌:
ONSEMI
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:5 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-79, SOD-523
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
105pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
11.2A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Supplier Device Package
SOD-523
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
14.1V
Power - Peak Pulse
158W