ESD9B3.3ST5G
型號描述:
11.5V Clamp 2A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-923
型號:
ESD9B3.3ST5G
品牌:
ON Semiconductor
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:13393 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SOD-923
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency
15pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
2A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Supplier Device Package
SOD-923
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
11.5V