ESD7C3.3DT5G
型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-723
型號:
ESD7C3.3DT5G
品牌:
ON Semiconductor
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
8000
起訂量:8000 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
2
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
3.3V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
Power - Peak Pulse
Power Line Protection
No
Capacitance @ Frequency
13pF @ 1MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)