CL-SB-12B-12T
型號描述:
Slide Switch SPDT Surface Mount, Right Angle
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
型號:
CL-SB-12B-12T
Contact Finish
Gold
Current Rating (Amps)
200mA (DC)
Mounting Type
Surface Mount, Right Angle
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Termination Style
Gull Wing
Actuator Length
2.00mm
Voltage Rating - DC
12 V