CL-SB-12A-02T
- 型號描述:
Slide Switch SPDT Surface Mount
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
- 型號:
- CL-SB-12A-02T
- Contact Finish
- Gold
- Current Rating (Amps)
- 200mA (DC)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Termination Style
- J Lead
- Actuator Length
- 2.00mm
- Voltage Rating - DC
- 12 V