CL-SB-12A-01T
- 型號描述:
Slide Switch SPDT Surface Mount
SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
- 型號:
- CL-SB-12A-01T
- 品牌:
- Nidec Components Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Contact Finish
- Silver
- Current Rating (Amps)
- 200mA (DC)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Circuit
- SPDT
- Switch Function
- On-On
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Termination Style
- J Lead
- Actuator Length
- 2.00mm
- Actuator Type
- Standard
- Contact Material
- Copper
- Contact Timing
- Non-Shorting (BBM)
- Voltage Rating - DC
- 12 V