PLS0G681MDO1TD
- 型號描述:
680 μF 4 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can 7mOhm 5000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V TH
- 型號:
- PLS0G681MDO1TD
- 品牌:
- Nichicon
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Polymer
- Capacitance
- 680 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 4 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 7mOhm
- Lifetime @ Temp.
- 5000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Ratings
- Applications
- General Purpose
- Ripple Current @ High Frequency
- 5.8 A @ 100 kHz
- Lead Spacing
- 0.138" (3.50mm)
- Size / Dimension
- 0.315" Dia (8.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.472" (12.00mm)