PESD5V0R1BDSFYL
- 型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount DSN0603-2
TVS DIODE 5VWM DSN0603-2
- 型號:
- PESD5V0R1BDSFYL
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 5V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- Power - Peak Pulse
- Power Line Protection
- No
- Applications
- HDMI, Telecom, USB
- Capacitance @ Frequency
- 0.1pF @ 10GHz