PESD3V3X4UHCYL
- 型號描述:
4.5V Clamp 11A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1308-6
TVS DIODE 3.3VWM 4.5VC DFN1308-6
- 型號:
- PESD3V3X4UHCYL
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 6-XFDFN
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Applications
- Telecom
- Capacitance @ Frequency
- 0.8pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 11A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 3.3V (Max)
- Supplier Device Package
- DFN1308-6
- Unidirectional Channels
- 4
- Voltage - Breakdown (Min)
- 5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 4.5V