PESD3V3U1UA,115
- 型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 3.3VWM SOD323
- 型號:
- PESD3V3U1UA,115
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-76, SOD-323
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- 2.6pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 3.3V (Max)
- Supplier Device Package
- SOD-323
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 4.5V