PESD3V3S1BLYL
- 型號描述:
6.5V (Typ) Clamp 15A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1006-2
TVS DIODE 3.3VWM 6.5VC DFN1006-2
- 型號:
- PESD3V3S1BLYL
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOD-882
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- 35pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 15A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 3.3V (Max)
- Supplier Device Package
- DFN1006-2
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 4.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 6.5V (Typ)