PESD2IVN27U-QX
- 型號描述:
45V Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-323
TVS DIODE 27VWM 45VC SOT323
- 型號:
- PESD2IVN27U-QX
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 2
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 27V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 28V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 45V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- Power Line Protection
- No
- Applications
- CAN
- Capacitance @ Frequency
- 14pF @ 1MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)