首頁 > Nexperia USA Inc.代理商 > PESD2CANFD72LT-QR
影像僅供參考,以產品規格為準
PESD2CANFD72LT-QR
型號描述:
94V (Typ) Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount TO-236AB
PESD2CANFD72LT-Q/SOT23/TO-236A
型號:
PESD2CANFD72LT-QR
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
72V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
74V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
94V (Typ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
3A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
Power Line Protection
No
Applications
CAN
Capacitance @ Frequency
4.5pF @ 1MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TA)