PESD2CANFD54VT-QR
- 型號描述:
74V (Typ) Clamp 2.8A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount TO-236AB
PESD2CANFD54VT-Q/SOT23/TO-236A
- 型號:
- PESD2CANFD54VT-QR
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 54V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 56V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 74V (Typ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 2.8A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- Power Line Protection
- No
- Applications
- CAN
- Capacitance @ Frequency
- 3.1pF @ 1MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)