PESD2CANFD36LT-QR
- 型號描述:
45V Clamp 2A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount TO-236AB
TVS DIODE 36VWM 45VC TO236AB
- 型號:
- PESD2CANFD36LT-QR
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 2
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 36V
- Voltage - Breakdown (Min)
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 45V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 2A (8/20µs)