PESD2CANFD27V-UX
- 型號描述:
44V Clamp 2.5A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-323
TVS DIODE 27VWM 44VC SOT323
- 型號:
- PESD2CANFD27V-UX
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-70, SOT-323
- Mounting Type
- Surface Mount
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 2.5A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 27V
- Supplier Device Package
- SOT-323
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 44V