首頁 > Nexperia代理商 > PESD2CANFD27V-UX
影像僅供參考,以產品規格為準
PESD2CANFD27V-UX
型號描述:
44V Clamp 2.5A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-323
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 The factory is currently not accepting orders for this product.
型號:
PESD2CANFD27V-UX
品牌:
Nexperia
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SC-70, SOT-323
Mounting Type
Surface Mount
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
2.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
27V
Supplier Device Package
SOT-323
Bidirectional Channels
2
Voltage - Breakdown (Min)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
44V