PESD2CANFD24V-UX
- 型號描述:
42V Clamp 2.6A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-323
TVS DIODE 24VWM 42VC SOT323
- 型號:
- PESD2CANFD24V-UX
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 24V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 25.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 42V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 2.6A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- Power Line Protection
- No
- Applications
- CAN
- Capacitance @ Frequency
- 5.2pF @ 1MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TA)