PESD2CANFD24U-QBZ
- 型號描述:
43V Clamp 1.9A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount, Wettable Flank DFN1110D-3
TVS DIODE 24VWM 43VC DFN1110D-3
- 型號:
- PESD2CANFD24U-QBZ
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 3-XDFN Exposed Pad
- Mounting Type
- Surface Mount, Wettable Flank
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Applications
- CAN
- Capacitance @ Frequency
- 3.2pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 1.9A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 24V (Max)
- Supplier Device Package
- DFN1110D-3
- Voltage - Breakdown (Min)
- 25.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 43V