首頁 > Nexperia USA Inc.代理商 > PESD24VS5UD,115
影像僅供參考,以產品規格為準
PESD24VS5UD,115
型號描述:
52V Clamp 4A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 6-TSOP
TVS DIODE 24VWM 52VC 6TSOP
型號:
PESD24VS5UD,115
品牌:
Nexperia USA Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
5
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
25.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
52V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
4A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
200W
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
45pF @ 1MHz
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TA)