PESD1IVN27A-QX
- 型號描述:
45V Clamp 3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-323
TVS DIODE 27VWM 45VC SOD323
- 型號:
- PESD1IVN27A-QX
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 27V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 28V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 45V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3A (8/20µs)
- Applications
- CAN
- Capacitance @ Frequency
- 14pF @ 1MHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TA)