首頁 > Nexperia USA Inc.代理商 > PESD12VS5UD,115
影像僅供參考,以產品規格為準
PESD12VS5UD,115
型號描述:
24V Clamp 10A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 6-TSOP
TVS DIODE 12VWM 24VC 6TSOP
型號:
PESD12VS5UD,115
品牌:
Nexperia USA Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
5
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V (Max)
Voltage - Breakdown (Min)
12.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
10A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
200W
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
73pF @ 1MHz
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TA)