PDZ18B-QX
- 型號描述:
Zener Diode 18 V 400 mW ±2% Surface Mount SOD-323
DIODE ZENER 18V 400MW SOD323
- 型號:
- PDZ18B-QX
- 品牌:
- Nexperia USA Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Voltage - Zener (Nom) (Vz)
- 18 V
- Tolerance
- ±2%
- Power - Max
- 400 mW
- Impedance (Max) (Zzt)
- 20 Ohms
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 50 nA @ 13 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 1.1 V @ 100 mA
- Operating Temperature
- 150°C (TJ)