NX3L4051PW-Q100J
- 型號描述:
1 Circuit IC Switch 8:1 750mOhm 16-TSSOP
- 型號:
- NX3L4051PW-Q100J
- 品牌:
- NXP USA Inc.
數量:
- Switch Circuit
- Multiplexer/Demultiplexer Circuit
- 8:1
- Number of Circuits
- On-State Resistance (Max)
- 750mOhm
- Channel-to-Channel Matching (ΔRon)
- 70mOhm
- Voltage - Supply, Single (V+)
- 1.4V ~ 4.3V
- Voltage - Supply, Dual (V±)
- Switch Time (Ton, Toff) (Max)
- 45ns, 25ns
- -3db Bandwidth
- 15MHz
- Charge Injection
- 15pC
- Channel Capacitance (CS(off), CD(off))
- 35pF
- Current - Leakage (IS(off)) (Max)
- 10nA
- Crosstalk
- -90dB @ 100kHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Grade
- Automotive
- Qualification
- AEC-Q100
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)